Kviečiame aplankyti parodą Studijos 2020 ir susipažinti su karjeros galimybėmis šilumos energetikoje

2020-02-05

Šilumos energetikos ir technologijų mokslai jaunuoliams leidžia kurti savo paties ir šalies ateitį, prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir Lietuvos, kaip profesionalų šalies, įvaizdžio. Šilumos pramonė – visuomet reikalinga, o joje veikiančioms įmonėms visuomet reikia jaunų profesionalų, juolab dabar, kai šilumos srityje verslas ir valstybė vykdo vis ambicingesnius projektus.

Vasario 6-7 dienomis, Litexpo vyks paroda Studijos 2020, kurioje kviečiame aplankyti bendrą ENERGETIKAI skirtą stendą (5 salėje), kuruojamą LR Energetikos ministerijos. Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija kartu su Vilniaus šilumos tinklais pristatys ir supažindins būsimus studentus su karjeros galimybėmis centralizuoto šilumos tiekimo įmonėse.

Šilumos pramonė – visuomet reikalinga ir naudojama, įmonėms visuomet reikia jaunų profesionalų. Lietuvoje dabar vyksta šilumos sistemų modernizacija, nuolat vykdomi naujų objektų statybos projektai. Per pastaruosius 20 metų šios pramonės verslai sparčiai augo ir vystėsi, dabar yra labai konkurencingi, todėl studentams atsiveria karjeros perspektyvos.

Termoinžinerijos studijos Lietuvoje leidžia studentui kurti savo paties ir šalies ateitį, prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir Lietuvos, kaip profesionalų šalies, įvaizdžio.