Tarptautinis Euroheat&Power kongresas2023 Turine, Italijoje

Data

22 gegužės, 2023

Organizatorius

Euroheat & Power

Vieta

Turinas, Italija, Lingotto konferencijų centras

2023 m. gegužės 22-24 dienomis Euroheat & Power (tarptautinė centralizuoto šilumos tiekimo, centralizuoto vėsinimo ir kombinuotos šilumos bei elektros energijos gamybos asociacija) kviečia dalyvauti tarptautiniame kongrese „District Energy: The local solution to global challenges“ (Miestų energetika: vietiniai sprendimai globaliems iššūkiams) , kuriame bus nagrinėjami perspektyviausi būdai, kaip centralizuotai šildyti ir vėsinti, sprendžiant pasaulinę energijos ir klimato krizę.

Tematika:

  • Kokios yra tvarių ir efektyvių CŠT sistemų rinkos perspektyvos visame pasaulyje?
  • Kaip dabartinė energetikos krizė įtakoja CŠT įmonių veiklą?
  • Kokios yra perspektyviausios CŠT dekarbonizacijos technologijos ir pagrindinės inovacijų tendencijos?
  • Ar „Power-to-Heat“ suteiks konkrečią galimybę CŠT sektoriui?
  • Kokių inovatyvių finansavimo schemų ir rinkos priemonių reikia?

2023 metų renginys vyks Turine, (Italijoje), Lingotto konferencijų centre (Lingotto buvo pirmoji Fiat automobilių gamykla).

Į šį kas dvejus metus vykstantį didžiausią Europoje šilumininkų renginį susirenka daugiau kaip 350 atstovų iš įvairių Europos ir kitų pasaulio šalių, aptariamos pastarojo laikmečio problemos, aktualios išvystytą centralizuotą šilumos ir vėsumos tiekimą turinčioms šalims. Kongrese dalyvauja ne tik centralizuoto šilumos tiekimo bendrovių vadovai ar specialistai, bet ir Europos Komisijos, bei daugelio šalių valstybinių bei savivaldybių įstaigų aukšto lygio pareigūnai, mokslininkai, investuotojai, įrangos gamintojai.

Renginio metu vyks tarptautinė paroda, teminiai seminarai, susitikimai, diskusijos, gamybos įmonių pristatymai, techninės išvykos į objektus, įvairūs visuomeniniai renginiai.

KONGRESO PROGRAMOS projektas:  https://www.ehpcongress.org/agenda/

Informaciją apie DALYVIO MOKESTĮ rasite čia: https://www.ehpcongress.org/registration/ 

Papildomos nuolaidos taikomos grupinei registracijai: 10% nuolaida užsakant 5 bilietus, 20% nuolaida registruojant 15 dalyvių.
Papildomos nuolaidos taikomos valstybinių įstaigų  atstovams: iš ES, LT valstybinių institucijų, vyriausybinių organizacijų, ministerijų, ambasadų. Nemokamai gali dalyvauti iki 2 darbuotojų iš tos pačios įstaigos

Išsamią informaciją apie vyksiantį kongresą rasite https://www.ehpcongress.org/

Kiti renginiai