DALIAI PILAITES GYVENTOJŲ KARŠTĄ VANDENĮ LAIKINAI TIEKS MOBILI KATILINĖ

2020-09-15

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ 2020-09-14 pranešimas
Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) tęsia šilumos trasų remonto darbus Pilaitės mikrorajone. Po atliktų paruošiamųjų darbų, rugsėjo mėn. antroje pusėje bus atliekami didelio masto šilumos tinklo remonto darbų antrasis etapas, keičiant likusius 14vnt. šilumos tiekimo tinklo kompensatorius. Darbus atlieka rangovas UAB „SKALAS“.

Projekto trukmė
Projektas vykdomas dviem etapais 2018-2020 metais. Kaip ir pirmame etape, taip ir antrajame, darbus susijusius su pačio tinklo atjungimo ir remonto darbais planuojame atlikti ne ilgiau nei per 10 dienų.

Rekonstrukcijos nauda
Tinklo atnaujinimo darbai yra būtini siekiant, kad mūsų klientai žiemos mėnesiais būtų aprūpinti šiluma ir karštu vandeniu be trikdžių. Šildymo sezono metu gedimus pašalinti sunkiau, užtrunka žymiai ilgiau, gyventojai patiria daugiau nepatogumų. 2021 m. Bendrovė planuoja investuoti į rezervinį šilumos tinklų vamzdį šilumos tiekimui į Pilaitės mikrorajoną. Tokiu būdu padidinamas šilumos tiekimo patikimumas, mažinami šilumos tinklų nuostoliai ir atsiranda galimybė atlikus smulkius rekonstrukcijos darbus užtikrinti nuolatinį karšto vandens hidraulinių bandymų periodu.

Karšto vandens tiekimas
Daliai gyventojų rekonstrukcijų metu karštas vanduo bus tiekiamas naudojant mobilią katilinę. Daliai pastatų karšto vandens tiekimas bus stabdomas po kelias dienas (kartus). Klientus apie tai informuosime atskirais pranešimais.

Kaip gauti informaciją apie karšto vandens atjungimus?
Karšto vandens išjungimų dėl vykdomų rekonstrukcijų, hidraulinių bandymų ar naujų vartotojų prijungimo grafikas yra pateiktas ir nuolat atnaujinamas bendrovės tinklapyje (www.chc.lt – > karšto vandens atjungimai).

Klientai, VŠT savitarnoje pateikę savo kontaktus (mob. tel., el. p.) yra informuojami iš anksto prieš kiekvieną planuojamą išjungimą el. paštu ir sms žinute. Atnaujinti kontaktinius duomenis galite savitarnos svetainėje ar paskambinę klientų aptarnavimo telefonu 19118 arba 8 5 236 1030

Dedame pastangas, kad rekonstrukcijos metu numatyti darbai vyktų operatyviai bei gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Dėkojame už Jūsų supratingumą!