AB „ŠIAULIŲ ENERGIJA“ ŠVIEČIA KARTU SU ŠIAULIAIS!

2020-12-17

2020 m. gruodžio 17 d. AB „Šiaulių energija” pranešimas

AB „Šiaulių energija“ prisijungė prie #ŠiauliaiŠviečia kalėdinės puošybos akcijos ir šimtais lempučių nušvietusi bendrovės 120 metrų aukščio kaminą kuria mieste tikrą Kalėdų dvasią! Kviečiame balsuoti už milžinišką eglę primenantį mūsų kaminą  Šiaulių kultūros centro „Facebook” paskyroje.

Šventinės iniciatyvos tikslas – paskatinti žmones susivienyti ir papuošti savo miestą, skleisti šilumą, gerą nuotaiką, optimizmą bei džiaugsmą aplinkiniams. AB „Šiaulių energija“, artėjant gražiausioms metų šventėms, siekia ne tik atsakingai vykdyti pagrindinę savo veiklą, tiekdama šilumą bendrovės vartotojų namų jaukumui ir ruošdama karštą vandenį žiemą sužvarbusioms rankoms šildyti, bet ir nori pradžiuginti šiauliečių širdis šviečiančiomis puošmenomis. 

Akciją organizuojantis Šiaulių kultūros centras kalėdinę atmosferą mieste ragina kurti lemputėmis ar kitomis švytinčiomis dekoracijomis puošiant savo namų ar darboviečių langus. Tačiau  jie pritarė AB „Šiaulių energija“, kad jau daugiau nei du dešimtmečius didžiausia Šiaulių eglute žiemos švenčių metu virstantis jos kaminas neabejotinai vertas šios akcijos dalyvio vardo.

Su visais Šiauliais kartu su pagrindine miesto egle įžiebdama savo kaminą AB „Šiaulių energija“ šviečia nuo 1999 metų. Aštuonias girliandas, kurios kiekvienos ilgis siekia 90 metrų, įmonės darbuotojai kartu su UAB „Aukstata“ aukštalipiais kabino keletą valandų, dar kelias valandas užtruko girliandų paruošimas ir pajungimas.

Jau daugiau nei du dešimtmečius kaminą apšviečia 720 lempučių. Jų girliandas bendrovės meistrai pagamino savarankiškai, pagal vieno iš tuometinių darbuotojų pasiūlytą projektą. Ant kamino spindi ir artėjančių metų skaičiai. Jie sukuriami prie metalinės skaičių konstrukcijos pritvirtinus šviečiančius kabelius. Bėgant metams, keičiantis skaičiams, pagal poreikį pagaminamas vienas-kitas naujas metalinis skaičius.

Kaip ir ankstesniais metais, bendrovės „eglutė“ savo mirksinčiomis šviesomis džiugins iki sausio 6 dienos – Trijų Karalių, tradiciškai užbaigsiančių kalėdinį laikotarpį.Jei Jums patinka mūsų šviečianti „eglutė“, balsuokite už ją Šiaulių kultūros centro „Facebook” paskyroje iki gruodžio 22 d. 12 val. Tiesioginę nuorodą rasite čia.