Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Apskritojo stalo diskusija „Europos energetikos sąjungos galimybės ir iššūkiai - atsinaujinantys energijos ištekliai Lietuvoje“

Data: 2017-10-20
Organizatorius: LR Seimas
Renginio vieta: LR Seimas, Lietuva

Š.m. spalio 20 d. LR Seimo Aplinkos apsaugos ir Ekonomikos komitetai kartu su Europos atsinaujinančių išteklių energijos forumu (EUFORES) rengė apskritojo stalo diskusiją tema „Europos energetikos sąjungos galimybės ir iššūkiai – atsinaujinantys energijos ištekliai Lietuvoje“.

Apskritojo stalo diskusija vyko naujo EUFORES vykdomo projekto „Atsinaujinančių išteklių energijos platforma“ rėmuose ir bus susijusi su naujai rengiamos atnaujintos Lietuvos Respublikos nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos klausimais.

Pagrindinis diskusijos tikslas – aptarti Europos Sąjungos ir nacionalinės atsinaujinančių išteklių energijos politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimus, taip pat pasikeisti nuomonėmis apie veiksmingą atsinaujinančių išteklių energijos politikos formavimą visoje Europos Sąjungoje, jos įgyvendinamo sunkumus ir kliūtis bei pasiūlyti sprendimus. Diskusijoje kartu su Lietuvos Respublikos Seimo nariais dalyvavoi Europos Parlamento nariai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovai, ekspertai, verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Programa  Programa (463.94 KB)

Daugiau apie renginį (spausti čia) 

Seime.jpg 

 

 

Grįžti į renginių sąrašą