Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Lietuvos ENERGETIKŲ DIENOS šventė

Data: 2017-04-21
Organizatorius: Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija ir Lietuvos energijos gamintojų asociacija
Renginio vieta: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmai, Lietuva

2017 m. balandžio 21 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose buvo paminėta profesinė šventė - Lietuvos ENERGETIKŲ DIENA, kuri LR Ūkio ministro Petro Čėsnos 2003 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 4-32 nustatyta ir švenčiama kasmet balandžio 17 dieną.

 Prieš šventę įmonių darbuotojai turėjo galimybę apsilankyti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir Šv. Jonų bažnyčioje.

Valdovų rūmuose Energetikų diena paminėta jau trečius metus iš eilės. Renginyje dalyvavo Lietuvos valstybės institucijų atstovai: LR Seimo nariai: Artūras Skardžius, Raimundas Martinėlis, Bronislovas Matelis, Gediminas Vasiliauskas, LR Ministro Pirmininko patarėjas energetikai ir aplinkos apsaugai Tomas Garasimavičius, LR Energetikos ministerijos viceministras Vidmantas Macevičius. 

Į šventę susirinko Lietuvos šilumos tiekimo įmonių vadovai ir darbuotojai iš beveik visų šalies savivaldybių šilumos tiekimo įmonių, taip pat energetikos veteranai, valstybinių institucijų ir organizacijų, mokslo ir mokymo įstaigų atstovai, Lietuvos energetikos ekspertai, kitų giminingų energetikos asociacijų ir įmonių vadovai bei atstovai.  

Profesinė šventė – Lietuvos energetikų diena – švenčiama kasmet balandžio 17 dieną, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro Petro Čėsnos 2003 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 4-32.  Papildomai pridedame LR Atmintinų dienų įstatymo (1997 m. liepos 3 d. Nr. VII-397) aktualiąją redakciją.

Renginio  akimirkas (nuotraukas) RASITE ČIA 

 

 2_sale.jpg  1_vedejai.jpg
Renginio svečiai
 Renginio vedėjai: Darius Petkevičius ir Eglė Daugėlaitė
 3_RG_Sveikinimas.jpg  sale2.jpg
 Renginį atidarė ir svečius pasveikino
LŠTA tarybos pirmininkas Rimantas Germanas
Šventės dalyviai
 4_Vitulskis.jpg  5_Simfonieta.jpg
Operos solistai: Merūnas Vitulskis ir Lina Dambrauskaitė  Koncertavo"Vilniaus Sinfonietta" vadovaujama Vytauto Lukočiaus
 12_Garbes_zenklo.jpg  6_Seimo.jpg
  Garbės ženklo apdovanojimus gavę darbuotojai  LR Seimo Pirmininko padėkos raštų įteikimas
 7_Vyriausybes.jpg  8_ENMin.jpg
 LR Ministro Pirmininko padėkos raštus gavę darbuotojai
 LR Energetikos ministro ir viceministro
padėkos raštų įteikimas
 9_PEt.jpg  10_LEGA.jpg
 Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto
padėkos raštų įteikimas
Lietuvos energijos gamintojų asociacijos
padėkos raštus gavę darbuotojai
 11_LSTA1.jpg  
 Įteikiami LŠTA padėkos raštai  

  Kaip ir kiekvienais metais, renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti iškiliausi šilumos tiekimo įmonių darbuotojai ir nusipelnę energetikai, išsiskiriantys savo iniciatyva, kūrybiškumu, sugebėjimu efektyviai dirbti, sąžiningumu ir pasišventimu savo profesijai. Apdovanojimai buvo įteikti:  

LIETUVOS ENERGETIKŲ GARBĖS ŽENKLAS:
1.    Virgilijus Vaičiulis - UAB „Anykščių šiluma“ direktorius
2.    Algis Mykolas Šaulys – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ direktorius
3.    Antanas Krilavičius - UAB „Litesko“ fil. Alytaus energija“ buvęs komercijos direktorius
4.    Artūras Pocius – AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Įrengimų priežiūros tarnybos vadovas
5.    Vidmantas Pabrinkis – AB „Klaipėdos energija“ Klaipėdos šilumos tinklų rajono viršininkas
6.    Arūnas Čekanauskas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausiasis inžinierius (technikos direktorius)
7.    Vaidas Šleivys  - AB „Kauno energija“ Gamybos departamento direktorius
8.    Remigijus Baltrušaitis  - AB Axis Industries Generalinis direktorius
9.    Audrius Vaitkevičius, Via fortis, UAB  generalinis direktorius
10.    Gintvilė Žvirblytė, AF-Consult UAB Direktorė
11.    Lionginas Kairys, UAB “Vaizga” Direktorius technikai

LR SEIMO PIRMININKO PADĖKOS RAŠTAI
1.    Laimutė Antanavičienė - UAB „Plungės šilumos tinklai“ ekonomistė
2.    Vytautas Macionis – AB „Kauno energija“ Teisės ir pirkimų departamento direktorius

LR MINISTRO PIRMININKO PADĖKOS RAŠTAI
1.    Sigitas Baltrušaitis - AB „Jonavos šilumos tinklai“ Priežiūros paslaugų tarnybos meistras
2.    Ramūnas Drazdauskas – UAB „Utenos šilumos tinklai“ katilinių viršininkas
3.    Rimantas Grainys – UAB „Molėtų šiluma“ direktoriaus pavaduotojas-vyr. inžinierius

LR ENERGETIKOS MINISTRO PADĖKOS RAŠTAI:
1.    Vaidas Povilėnas – E energija grupės įmonių direktorius
2.    Asta Liutkienė – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ šilumos tarnybos vadovė
3.    Daiva Bartušienė – AB „Klaipėdos energija“ Energijos gamybos tarnybos Klaipėdos elektrinės vandens paruošimo inžinierė
4.    Aldas Oleka  - AB „Panevėžio energija“ Rokiškio ŠTR vyresnysis katilinės operatorius
5.    Robertas Kerežis – AB „Panevėžio energija“ Technikos direktorius
6.    Dalia Pliūrienė – AB „Šiaulių energija“ Realizavimo skyriaus viršininkė
7.    Gintautas Šablinskas – AB „Šiaulių energija“ Komercijos direktorius
8.    Jonas Pocius – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ šaltkalvis aptarnaujantis šilumos tinklus
9.    Vida Cikanavičienė - UAB „Širvintų šiluma“ šilumos apskaitos ir realizacijos tarnybos viršininkė
10.    Ramunė Stanevičienė – UAB „Varėnos šiluma“ administratorė-saugos darbe inžinierė
11.    Rimas Perednis – AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Techninės priežiūros ir aptarnavimo tarnybos Transporto ir ūkio priežiūros skyriaus vadovas

LR Energetikos viceministro sveikinimai:
12.    Romas Mažukna – AB „Panevėžio energija“ Dispečerinės tarnybos dispečeris
13.    Virgilijus Galdikas – UAB „Radviliškio šiluma“ ekonomistas
14.    Eimutis Rinkšalis – AB „Šiaulių energija“ Pietinės katilinės viršininko pavaduotojas
15.    Mindaugas Nevardauskas - UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Direktorius
16.    Vladas Pašukys – UAB IZOLA direktorius
17.    Vladas Strebeika - AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Mechaninių įrengimų remonto tarnybos vadovas
18.    Artūras Senionis – UAB „Energijos taupymo centras“ Generalinis direktorius
19.    Arvydas Skugaras – UAB „Fortum Joniškio energija“ technikos direktorius
20.    Gediminas Kirlys – AB „Klaipėdos energija“ Klientų aptarnavimo centro Klientų aptarnavimo grupės vadovas
21.    Raimundas Sabonis  - UAB „Litesko“ fil. Alytaus energija“ Komercijos skyriaus vadovas
22.    Egidijus Sunklodas – UAB „Vilniaus energija“ Informacinių technologijų direktorius ((NEDALYVAUS ŠVENTĖJE)
23.    Eglė Barauskienė – UAB „Vilniaus energija“ darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo vadovė
24.    Rimas Perevičius – AB „Kauno energija“ Pardavimo ir vartotojų aptarnavimo departamento direktorius
25.    Arūnas Barauskas - UAB “Ekotermija” Direktoriaus pavaduotojas,
26.    Gediminas Aliukonis - AF-Consult UAB Projektų vadovas,

PASAULIO ENERGETIKOS TARYBOS LIETUVOS KOMITETO PADĖKOS RAŠTAI
1.    Valdas Mančinskas – AB „Jonavos šilumos tinklai“ katilinės operatorius
2.    Gintautas Paulauskas – UAB „Kaišiadorių šiluma“ direktorius
3.    Rimvydas Medišauskas – AB „Kauno energija“ Vystymo ir analizės skyriaus projektų vadovas, Pardavimo ir vartotojų aptarnavimo departamento Sutarčių skyriaus vadovas (NEDALYVAUS  ŠVENTĖJE)
4.    Juozas Gaižauskas – AB „Klaipėdos energija“ Elektrotechnikos tarnybos elektros įrenginių inžinierius
5.    Vygantas Šeimys – AB „Klaipėdos energija“ dispečeris
6.    Diana Butienė – AB „Klaipėdos energija“  Finansų ir buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausiosios buhalterės pavaduotoja
7.    Alvydas Naujokas - UAB „Litesko“ fil. Alytaus energija“ techninio skyriaus inžinierius
8.    Jonas Jurkus – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ generalinis direktorius
9.    Martynas Matkevičius – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ materialinio-techninio aprūpinimo tarnybos vadovas
10.    Gražina Statkienė – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausiosios buhalterės pavaduotoja
11.    Algirdas Beniušis – UAB „Pakruojo šiluma“ meistras
12.    Dainius Šimonis – AB „Panevėžio energija“ Panevėžio elektrinės vyresnysis inžinierius
13.    Marija Beniušienė - UAB „Plungės šilumos tinklai“ buhalterė
14.    Povilas Vytautas Rudgalvis – UAB „Plungės šilumos tinklai“ Remonto grupės viršininkas
15.    Vilma Smalinskienė – UAB „Radviliškio šiluma“ vyriausioji finansininkė
16.    Algirdas Kačėnas  - UAB „Radviliškio šiluma“ vyriausiasis energetikas
17.    Žydrūnas Baltrušaitis – UAB „Radviliškio šiluma“ vyr. energetiko pavaduotojas
18.    Artur Danulevič - UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ direktorius
19.    Vida Sabestinaitė – AB „Šiaulių energija“ Gamybos ir technikos skyriaus inžinierė eksploatacijai
20.    Laimondas Alminauskas - UAB „Šilutės šilumos tinklai“ programuotojas
21.    Rimas Šumila - UAB „Širvintų šiluma“ remonto ir šilumos tinklų aptarnavimo tarnybos meistras
22.    Albinas Černauskas – UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Mobilios aptarnavimo grupės vadovas
23.    Algirdas Berneckis – UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Remonto grupės meistras
24.    Nelija Griniūtė – UAB „Trakų energija“ Direktoriaus pavaduotoja
25.    Ramūnas Baskutis – UAB „Utenos šilumos tinklai“ remonto paruošimo inžinierius
26.    Inga Navickė – UAB „Varėnos šiluma“ komercijos skyriaus vadovė
27.    Darius Ivanauskas – AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Remonto ir priežiūros departamento direktorius
28.    Algirdas Leleiva - AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Pirkimų skyriaus vyresnysis pirkimų vadybininkas (NEDALYVAUS ŠVENTĖJE)
29.    Juozas Ruškys - KAEFER UAB Vilniaus gamybinės aikštelės projektų vadovas
30.    Raimondas Norkus – UAB Paroc Pardavimų vadovas techninei ir jūrinei izoliacijai
31.    Solveiga Kavaliauskienė, UAB “Ekotermija“ Projektų vadovė

LIETUVOS ŠILUMOS TIEKĖJŲ ASOCIACIJOS TARYBOS PADĖKOS RAŠTAI
1.    Arkadijus Belovas – UAB „Anykščių šiluma“ šaltkalvis katilinių ekspoatacijai
2.    Vladas Burneika - UAB „Anykščių šiluma“ Traktorininkas - šaltkalvis
3.    Sergej Citovič – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ Šilumos tarnybos meistras
4.    Gediminas Adomaitis – UAB „Fortum Joniškio energija“ katilinių eksploatacijos inžnierius
5.    Audrius Švelnys – UAB „Fortum Joniškio energija“ šilumos tinklų eksploatacijos inžinierius
6.    Vladimiras Keperša – UAB „Ignalinos šilumos tinklai“ Katilų operatorius – šaltkalvis - remontininkas
7.    Zita Vasiljeva – UAB Ignalinos šilumos tinklai sandėlininkė-laborantė
8.    Regina Nikontienė – AB „Jonavos šilumos tinklai“ katilinės operatorė
9.    Ričardas Stankus – AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Šilumos tinklų ir katilinių eksploatavimo tarnybos Tinklo valdymo skyriaus inžinierius
10.    Algirdas Trimbelis - AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Šilumos tinklų ir katilinių eksploatavimo tarnybos Tinklo valdymo skyriaus meistras
11.    Gintautas Muznikas – AB „Kauno energija“ Finansų departamento direktorius
12.    Ūdrys Staselka  - AB „Kauno energija“ Personalo ir administravimo skyriaus atstovas ryšiams su visuomene
13.    šakSaulius Pliuškys – AB „Klaipėdos energija“ Transporto ir pirkimų skyriaus vairuotojas
14.    Zigmantas Andruška – AB „Klaipėdos energija“ Transporto ir pirkimų skyriaus vadybininkas
15.    Regina Viliutė – AB „Klaipėdos energija“ Saugos ir sveikatos skyriaus darbų saugos inžinierė
16.    Juozas Grubis – UAB „Lazdijų šiluma“  Veisiejų katilinės Nr. 1 operatorius
17.    Alius Čepononis – UAB „Litesko“ Eksploatacijos departamento inžinierius
18.    Laurynas Rarivanas - UAB „Litesko“ kompetencijų centro vadovo pavaduotojas
19.    Algis Lukša - UAB „Litesko“ filialo „Alytaus energija“ vyresnysis elektrikas
20.    Antanas Jurkonis – UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ specialistas technikas
21.    Juozas Kizys  - - UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ vyresnysis priežiūros technikas
22.    Vytautas Gavelis - UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ katilinių techninės grupės viršininkas
23.    Zita Kostenkienė - UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“, vadovaujanti buhalterė Marijampolės ir Vilkaviškio regionams
24.    Romas Glaveckas - UAB „Litesko“ filialo „Marijampolės šiluma“ specialistas technikas
25.    Vytautas Albinas Ragaišis - UAB „Litesko“ filialo „Vilkaviškio šiluma“, vyresnysis vadybininkas šilumininkas (NEDALYVAUS ŠVENTĖJE)
26.    Ričardas Venslovas - UAB „Litesko“ filialo „Biržų šiluma“ specialistas elektrikas
27.    Irmantas Matulevičius - UAB „Litesko“ fil. Alytaus energija“ šilumos tinklų techninės grupės vyresnysis priežiūros technikas
28.    Kristina Juškevičienė – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausioji buhalterė
29.    Vaidas Matutis – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos tinklų remonto tarnybos suvirintojas elektra ir dujomis
30.    Petras Stirbys – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ materialinio-techninio aprūpinimo tarnybos autošaltkalvis
31.    Andrius Motuzas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Mažeikių katilinės įrengimų remonto šaltkalvis
32.    Linas Liaugminas– UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Mažeikių katilinės pamainos dispečeris
33.    Vytautas Statkus – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ elektros-automatikos ūkio tarnybos meistras-metrologas
34.    Laimutis Čerkesas– UAB „Molėtų šiluma“ vidutinio našumo vandens šildymo katilų operatorius
35.    Egidijus Miškinis  – UAB „Molėtų šiluma“ vidutinio našumo vandens šildymo katilų operatorius
36.    Rimanta Lukošienė – AB „Panevėžio energija“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovaujanti vadybininkė
37.    Vaida Norbutienė – AB „Panevėžio energija“ Personalo skyriaus inspektorė
38.    Martynas Kukenis – AB „Panevėžio energija“ Kupiškio ŠTR meistras
39.    Martynas Staškevičius – AB „Panevėžio energija“ Pasvalio ŠTR viršininko pavaduotojas
40.    Antanas Mikšta – UAB „Pakruojo šiluma“ katilų operatorius - šaltkalvis
41.    Regina Mickevičienė – UAB „Plungės šilumos tinklai“ Vyr. buhalterė
42.    Paulius Mažeika – UAB „Plungės šilumos tinklai“ Elektros ir KMP grupės viršininkas
43.    Virginijus Znutas – UAB „Radviliškio šiluma“ ūkvedys -tiekėjas
44.    Gintautas Remeika – UAB „Radviliškio šiluma“ šaltkalvis
45.    Zenonas Savickas – UAB „Radviliškio šiluma“ operatorius – dispečeris
46.    Sigitas Gustas – UAB „Radviliškio šiluma“ vairuotojas –šaltkalvis
47.    Povilas Judickis – UAB „Raseinių šilumos tinklai“ vyr. inžinierius
48.    Alminas Džiaugys – UAB „Raseinių šilumos tinklai“ katilinės operatorius
49.    Šarūnas Andriukaitis – UAB „Raseinių šilumos tinklai“ vyr operatorius
50.    Rasa Misikaitė – AB „Šiaulių energija“ Realizavimo skyriaus vyresnioji vadybininkė
51.    Jolita Semaškienė – AB „Šiaulių energija“ Pirkimų ir transporto skyriaus inžinierė – ekonomistė
52.    Gintautas Bilevičius – AB „Šiaulių energija“ Kuršėnų šilumos tinklų tarnybos viršininkas
53.    Kęstutis Bauža – UAB „Šakių šilumos tinklai“gamybos vadovas
54.    Henrikas Zaremba – UAB „Šakių šilumos tinklai“ abonentinės tarnybos vadovas
55.    Jonas Vidma Merčaitis – UAB „Šakių šilumos tinklai“ suvirintojas dujomis ir elektra
56.    Gintaras Sakalauskas – UAB „Šakių šilumos tinklai“ katilinės operatorius
57.    Elena Pumputienė  - UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ vyr. ekonomistė
58.    Anatolij Podmasko - UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ Centrinės katilinės vadovas
59.    Antanas Pudžemis – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ elektrikas šaltkalvis
60.    Kazys Pintveris – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ traktorininkas šaltkalvis
61.    Ignotas Ričkus – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ vairuotojas – šaltkalvis
62.    Juozas Eidėnas – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ katilinės įrengimų remonto šaltkalvis
63.    Pranas Gelžinis – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ elektrošaltkalvis
64.    Antanas Tomsonas – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ vairuotojas
65.    Vaclovas Četrauskas - UAB „Širvintų šiluma“ vyr. operatorius
66.    Albinas Nausėda – UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Kontrolės prietaisų grupės vadovas
67.    Mindaugas Jucius - UAB „Tauragės šilumos tinklai“ traktorininkas – šaltkalvis
68.    Armandas Ramanauskas- UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Katilų eksploatavimo grupės katilų mašinistas
69.    Gražina Norbutienė – UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Katilų eksploatavimo grupės laborantė (NEDALYVAUS ŠVENTĖJE
70.    Alvydas Aukštaitis – UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Elektros priežiūros grupės elektrošaltkalvis (NEDALYVAUS ŠVENTĖJE
71.    Ineta Sendžikienė – UAB „Tauragės šilumos tinklai“ Bendrųjų reikalų grupės viešųjų pirkimų specialistė
72.    Rimantas Leščius – UAB „Utenos šilumos tinklai“ metrologas
73.    Vilius Žalalis – UAB „Utenos šilumos tinklai“ vienakaušio ekskavatoriaus mašinistas
74.    Algirdas Krisiulevičius – UAB „Varėnos šiluma“ suvirintojas – šilumos tinklų ir punktų eksploatavimo technikas
75.    Dalis Makūnas – AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Mechaninių įrengimų remonto tarnybos 6 kategorijos suvirintojas
76.    Rimantas Jakutis  - AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Informacinių technologijų ir ryšių tarnybos administratorius (NEDALYVAUS ŠVENTĖJE)
77.    Jurij Konon - AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Tinklo valdymo tarnybos Vyresnysis inžinierius
78.    Lukas Varnas  - AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Naujosios Vilnios katilinių eksploatacijos tarnybos vadovas
79.    Albertas Rusakovas – KAEFER UAB termoizoliuotojas 6 kategorijos
80.    Justinas Jonas Ankudavičius - KAEFER UAB termoizoliuotojas 6 kategorijos


LIETUVOS ENERGIJOS GAMINTOJŲ ASOCIACIJOS PADĖKOS RAŠTAI:
1.    Sigitas Vitkus – AB „Šiaulių energija“ Elektrotechnikos tarnybos meistras automatikai
2.    Eimantas Murauskas – AB „Šiaulių energija“ Dispečerinio valdymo tarnybos rajono dispečeris

 

Grįžti į renginių sąrašą