Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Seminaras „Klimato kaitos projektai: naujos finansavimo galimybės“

Data: 2017-04-27
Organizatorius: LR Aplinkos ministerija
Renginio vieta: Kaune, Lietuvos energetikos institute (Breslaujos g. 3), Lietuva

Klimato kaita – jau pripažintas iššūkis mūsų visuomenei. O kaip vystydami savo verslą galime prisidėti prie klimato kaitos problemos sprendimo? Kokios programos gali finansuoti investicijas į technologijų vystymą ir plėtrą ar prisitaikymo priemonių demonstravimą?

Verslo ir pramonės įmones, mokslo įstaigų atstovus ir nevyriausybines organizacijas kviečiame į seminarą „Klimato kaitos projektai: naujos finansavimo galimybės“, kuris vyks š. m. balandžio 27 d. 9:30 val. Kaune, Lietuvos energetikos institute (Breslaujos g. 3). Aplinkos ministerijos ir Aplinkos projektų valdymo agentūros atstovai pristatys ES aplinkos ir klimato politikos programą LIFE bei dvišalių vystomojo bendradarbiavimo projektų įgyvendinimo galimybes, naudojant Klimato kaitos specialiosios programos lėšas.

LIFE programa suteikia galimybę finansuoti modernių technologijų ar metodų bandomuosius ir parodomuosius projektus, įskaitant ir naujų prekių ar paslaugų parengimą rinkai, kurie akivaizdžiai prisideda prie klimato kaitos švelninimo ar prisitaikymo prie klimato kaitos Europos Sąjungos mastu. Vieną iš Lietuvoje įgyvendinamų LIFE klimato paprogrames projektų – „CO2 emisijų sumažinimas atkuriant degraduojančius durpynus Šiaurės Europos lygumose“ pristatys Lietuvos gamtos fondas. 

Daugiau informacijos: http://www.am.lt/VI/index.php#a/18290v

Grįžti į renginių sąrašą