Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Žaliosios pramonės inovacijų programos verslo galimybės biomasės energetikos srityje verslo įmonių kontaktų mugė

Data: 2016-11-22
Renginio vieta: Anker Hotel, Storgata 55, 0182 Oaslas, Norvegija, Norvegija

Dalintis patirtimi ir ieškoti naujų bendradarbiavimo galimybių žaliųjų inovacijų srityje lapkričio 22-23 d. Osle kviečiami Lietuvos ir Norvegijos biomasės energetikos įmonių atstovai. Ūkio ministerijos drauge su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra organizuojamos kontaktų mugės tikslas – sukurti palankesnes sąlygas dvišaliam bendradarbiavimui ir pažangių technologijų plėtrai, numatant efektyvesnes šios veiklos kryptis abejose šalyse.

Dviejų dienų renginio programa suteiks jums galimybę:

·  Susipažinti su Lietuvos ir Norvegijos situacija ir tendencijomis biomasės energetikos srityje bei išgirsti apie pažangiausius biomasės išteklių panaudojimo būdus.
·  Užmegzti ryšius su Norvegijos ir Lietuvos biomasės energetikos sektoriaus atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus.
·  Apsilankyti 3-jose pažangiose biomasės energetikos srityje veikiančiose Norvegijos įmonėse, mokslo ir tyrimų institucijose.


Dalyvavimas verslo kontaktų mugėje - NEMOKAMAS. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos yra apmokamos Žaliosios pramonės inovacijų programos dvišalio bendradarbiavimo fondo lėšomis.

 Daugiau informacijos apie renginį rasite prisegtuke arba paspaudę šią nuorodą:

http://www.norwaygrants.lt/programos/naujienos/program/3/id/727/verslo_imoniu_kontaktu_muge_verslo_galimybes_biomases_energetikos_srityje

 Norinčius dalyvauti, prašome užpildyti iki lapkričio 11 d. registracijos anketą.

 Dėl detalesnės informacijos apie renginio programą ir dalyvavimą kontaktų mugėje kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:

Monika Jakučionytė
monika@mvp.lt

+370 611 66 417

Grįžti į renginių sąrašą