Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

5-asis Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumas Vilniuje

Data: 2016-05-10
Organizatorius: advokatų kontora PRIMUS kartu su Estijos prekybos rūmais
Renginio vieta: Kempinski Hotel Cathedral Square, Universiteto g. 14, Vilnius, Lietuva

Š.m. gegužės 10 d. (antradienį) advokatų kontora PRIMUS kartu su Estijos prekybos rūmais organizuoja Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forumą, kuris vyks Kempinski viešbutyje Vilniuje.

Prie kasmetinio forumo organizavimo taip pat prisideda Estijos, Latvijos, Švedijos ir Lenkijos ambasados, Lenkijos-Lietuvos prekybos rūmai, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Lenkijos ambasados prekybos ir investicijų rėmimo skyrius, bendrovės Enefit UAB, Amber Grid AB, Nordica, Lexus Vilnius ir viešbutis Kempinski Hotel Cathedral Square. Informaciniai forumo partneriai -  Gravitas Partners, DELFI by the Lithuania Tribune ir CEE Legal Matters. Penktajame jubiliejiniame Tradicinės ir atsinaujinančios energetikos forume bus kalbama apie strategines energetikos sektoriaus perspektyvas Baltijos regione analizuojant pokyčius, kurie vyksta dujų, elektros energijos bei atsinaujinančios energijos sektoriuose.

Energetikos forumo programa suskirstyta į kelias pagrindines dalis:

 Energetikos sektoriaus lyderiai bei politikai kalbės apie Baltijos šalių energetikos strategijas bei energetikos rinkos iššūkius, su kuriais neišvengiamai teks susidurti siekiant užtikrinti tolygų ir sėkmingą bendros energetikos rinkos funkcionavimą. Ypatingas dėmesys bus skirtas aptarti sėkmingą elektros jungčių su Lenkija ir Švedija įjungimą bei šiuo žingsniu pasiektus rezultatus.

Dalyvio mokestis 200 eur.

Forumo programa: www.energyforum.lt/program

Registracija: www.energyforum.lt/registration 

Grįžti į renginių sąrašą