Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Lietuvos ENERGETIKŲ DIENOS minėjimas

Data: 2016-04-15
Organizatorius: Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija ir Lietuvos energijos gamintojų asociacija
Renginio vieta: Lietuvos Didžiosios Knigaikštystės valdovų rūmai, Vilnius, Lietuva

2016 m. balandžio 15 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose buvo paminėta profesinė šventė - Lietuvos ENERGETIKŲ DIENA, kuri LR Ūkio ministro Petro Čėsnos 2003 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 4-32 nustatyta ir švenčiama kasmet balandžio 17 dieną.

 Prieš šventę įmonių darbuotojai turėjo galimybę apsilankyti iškiliausioje Lietuvos šventovėje – Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje.

Valdovų rūmuose Energetikų diena paminėta jau antrus metus iš eilės. Renginyje dalyvavo Lietuvos valstybės institucijų atstovai: LR Seimo Energetikos komisijos pirmininkas Ričardas Sargūnas, kiti Seimo nariai: Birutė Vėsaitė, Artūras Skardžius, Raimundas Paliukas, LR Ministro Pirmininko patarėja aplinkos apsaugai Jūratė Juozaitienė, LR Ministro Pirmininko patarėjas energetikai Tomas Garasimavičius, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkė Inga Žilienė, Komisijos nariai: Darius Biekša, Žilvinas Klimka, Vygantas Vaitkus, LR Energetikos ministerijos viceministras Rokas Baliukovas, LR energetikos ministerijos Šilumos ūkio ir energijos efektyvumo skyriaus vedėja Dovilė Kapačinskaitė, Valstybinės energetikos inspekcijos viršininkas Jurgis Dumbrava, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė.

Į šventę susirinko Lietuvos šilumos tiekimo įmonių vadovai ir darbuotojai iš beveik visų šalies savivaldybių šilumos tiekimo įmonių, taip pat energetikos veteranai, valstybinių institucijų ir organizacijų, mokslo ir mokymo įstaigų atstovai, Lietuvos energetikos ekspertai, kitų giminingų energetikos asociacijų ir įmonių vadovai bei atstovai.  

Profesinė šventė – Lietuvos energetikų diena – švenčiama kasmet balandžio 17 dieną, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro Petro Čėsnos 2003 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. 4-32.  Papildomai pridedame LR Atmintinų dienų įstatymo (1997 m. liepos 3 d. Nr. VII-397) aktualiąją redakciją.

Renginio  akimirkas (nuotraukas) RASITE ČIA. 

1_1_20_koreg.jpg   1_1_18.jpg  
 Renginio svečiai

Renginį atidarė ir svečius pasveikino
LŠTA tarybos pirmininkas Rimantas Germanas

 
 1_1_34_koreg.jpg  1_1_105_koreg.jpg  
 Renginyje koncertavo prestižinėse pasaulio scenose
dainuojantis bosas baritonas Kostas Smoriginas
 Garbės ženklo apdovanojimus gavę darbuotojai
 
 1_1_46_koreg.jpg  1_1_49_koreg.jpg  
 LR Seimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo
padėkos raštus gavę darbuotojai
Įteikiami LR Ministro Pirmininko padėkos raštai  
 1_1_62_koreg.jpg  1_1_99_koreg.jpg  
 Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto
padėkos raštus gavę darbuotojai
 Lietuvos energijos gamintojų asociacijos
padėkos raštus gavę darbuotojai
 

 Kaip ir kiekvienais metais, renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti iškiliausi šilumos tiekimo įmonių darbuotojai ir nusipelnę energetikai, išsiskiriantys savo iniciatyva, kūrybiškumu, sugebėjimu efektyviai dirbti, sąžiningumu ir pasišventimu savo profesijai. Apdovanojimai buvo įteikti:  

  Lietuvos Energetikų Garbės ženklas:

1.    Eugenijus Sližys – KAEFER UAB Generalinis direktorius
2.    Raimondas Valentinas Stiga - UAB „Vilniaus energija“ Gamybos direktorius
3.    Audronė Čepulienė – AB „Šiaulių energija“ Finansų ir ekonomikos direktorė
4.    Romualdas Rutka – UAB „ENG“ direktorius
5.    Raimundas Juškevičius – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Generalinio direktoriaus pavaduotojas (komercijos direktorius)
6.    Kęstutis Jasukaitis – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ direktorius gamybai
7.    Šarūnas Prieskienis – UAB „Ekotermija“ direktorius

LR Seimo Pirmininko Padėkos raštas

1.    Vaidas Šleivys – AB „Kauno energija Gamybos departamento direktorius
2.    Virginijus Zutkis – AB „Klaipėdos energija“ Klientų aptarnavimo centro vadovas
3.    Kęstutis Kuklieris– UAB „Litesko“ fil. „Druskininkų šiluma“ Technikos direktorius
4.    Gitas Oksas – AB „Panevėžio energija“ Panevėžio elektrinės pamainos viršininkas
5.    Dana Butkienė – UAB „Radviliškio šiluma“ realizacijos – abonentinio skyriaus apskaitininkė
6.    Rita Agintienė – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ vyriausioji buhalterė
7.    Ana Gutina - UAB „Vilniaus energija“ Finansų kontrolierė
8.    Jonas Bumelis – UAB „Pakruojo šiluma“ Direktorius
9.    Jonas Gavėnia – UAB Tauragės šilumos tinklai Katilų eksploatavimo grupės vadovas

LR Ministro Pirmininko Padėkos raštas


1.    Vilija Kakčiukienė – UAB „Fortum Joniškio energija““ Vyr. finansininkė
2.    Mindaugas Lapėnas – UAB Ignalinos šilumos tinklai Generalinis direktorius.
3.    Saulius Kondrotas – AB „Jonavos šilumos tinklai“ EŪ ir ŠMA tarnybos viršininko pavaduotojas
4.    Rimantas Bakas – AB „Kauno energija“ Generalinis direktorius
5.    Egidijus Preibys – AB „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos Gargždų šilumos tinklų rajono viršininkas
6.    Ramūnas Steponavičius - UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Šilumos tinklų remonto tarnybos vadovas
7.    Virginijus Petraška – AB „Panevėžio energija“ Dispečerinės tarnybos viršininkas
8.    Vladimiras Kucikovas – AB „Šiaulių energija“ Personalo skyriaus viršininkas
9.    Vaidotas Jurkynas – UAB „Utenos šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojas komercijai
10.    Kęstutis Grigaliūnas – UAB „Radviliškio šiluma“ Gamybos skyriaus viršininkas

LR Energetikos ministro Padėkos raštas

1.    Vytautas Navickas – UAB „Anykščių šiluma“ suvirintojas šilumos punktų prižiūrėtojas
2.    Egidijus Škiudas - UAB „Fortum Joniškio energija“ energetikas
3.    Aleksandras Sigitas Matelionis  - AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Šilumos tinklų ir katilinių eksploatavimo tarnybos Šilumos tinklų eksploatavimo skyriaus vadovas
4.    Algirdas Sakalas – AB „Klaipėdos energija“ Investicijų valdymo skyriaus vadovo pavaduotojas
5.    Vidmantas Matiukas – AB „Panevėžio energija“ Rokiškio ŠTR vyresnysis katilinės operatorius
6.    Algis Mikolaitis – UAB „Radviliškio šiluma“ meistras
7.    Rolandas Kiškūnas – AB „Šiaulių energija“ Pietinės katilinės viršininkas
8.    Ramutis Tarvydas – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ vyr. katilų operatorius
9.    Nerijus Rudelevičius – UAB „Enerstena“ Technologijų projektavimo grupės vadovas

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Padėkos raštas


1.    Vytautas Zigmantas – AB „Jonavos šilumos tinklai“ katilinės operatorius
2.    Darius Šermukšnis- - AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Techninės priežiūros ir aptarnavimo tarnybos Technikos skyriaus vadovas
3.    Loreta Miliauskienė – AB „Kauno energija“ Finansų departamento Ekonomikos ir planavimo skyriaus vadovė, l.e.Finansų departamento direktorės pareigas
4.    Artūras Antulis – AB „Klaipėdos energija“ Automatikos tarnybos viršininkas
5.    Algimantas Kudokas – AB „Panevėžio energija“ Panevėžio ŠTR vyresnysis meistras
6.    Adomas Racius – UAB „Litesko“ filialas „Palangos šiluma“ technikos direktorius
7.    Gediminas Kuliešius – UAB „Litesko“ fil. „Druskininkų šiluma“ Vyresnysis elektrikas
8.    Arūnas Čekanauskas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ vyriausiasis inžinierius
9.    Ringaudas Zavadskis– UAB „Radviliškio šiluma“ šaltkalvis-suvirintojas
10.    Eligijus Dovidaitis – AB „Šiaulių energija“ Šilumos tinklų tarnybos viršininkas
11.    Violeta Jasotienė - AB „Šiaulių energija“ ekonomistė
12.    Vytautas Bernotas – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ Katilų operatorius,
13.    Audra Baltutytė – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ apskaitininkė
14.    Kristina Jonušienė – UAB Tauragės šilumos tinkla“ juristė
15.    Margarita Dapkuvienė – UAB „Utenos šilumos tinklai“ vyriausioji buhalterė
16.    Eimantas Valakevičius – UAB „Varėnos šiluma“ Varėnos katilinės techninės grupės vadovas
17.    Algis Rulys - UAB „Vilniaus energija“ Elektros eksploatacijos tarnybos vadovas
18.    Rita Kindurytė - UAB „Vilniaus energija“ Aplinkosaugos ir kokybės tarnybos inžinierė
19.    Šarūnas-Jonas Linkus - KAEFER  UAB techninės priežiūros vadovas, IVS vadovas
20.    Marius Bružas – UAB „Ekotermija“ projektų vadovas

Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos Tarybos Padėkos raštas


1.    Alvydas Vilimas – UAB „Anykščių šiluma“ šaltkalvis šilumos tinklų prižiūrėtojas
2.    Birutė Malevičiūtė – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ ekonomistė
3.    Arvydas Skugaras – UAB „Fortum Joniškio energija“ technikos direktorius
4.    Algimantas Širvinskas – UAB Ignalinos šilumos tinklai šaltkalvis – santechnikas,
5.    Ana Baroniūnienė – UAB Ignalinos šilumos tinklai apskaitininkė-ekonomistė
6.    Irina Lukšienė – UAB Ignalinos šilumos tinklai inžinierė-ekonomistė
7.    Nijolė Petrylienė – AB „Jonavos šilumos tinklai“ kontrolierė,
8.    Tatjana Juozapavičienė – AB „Jonavos šilumos tinklai“ kontrolierė,
9.    Kęstutis Kvedaravičius - AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Šilumos tinklų ir katilinių eksploatavimo tarnybos Katilinių skyriaus vyresnysis meistras
10.    Inga Severkaitė – AB „Kauno energija“ Teisės ir pirkimų departamento Viešųjų pirkimų skyriaus specialistė
11.    Tomas Janušas – AB „Kauno energija“ Pardavimo ir vartotojų aptarnavimo departamento Skolų administravimo skyriaus vadovas
12.    Tomas Vilkickas – AB „Kauno energija“ Gamybos departamento Techninės priežiūros ir aptarnavimo tarnybos Technikos skyriaus inžinierius
13.    Marius Vanagas – AB „Klaipėdos energija“ Automatikos tarnybos vyresn. inžinierius
14.    Rima Grundulienė – AB „Klaipėdos energija“ Pastatų šilumos įrenginių grupės vadovė
15.    Gražina Blochina – AB „Klaipėdos energija“ Ekonomikos ir personalo skyriaus personalo inspektorė
16.    Aldona Cimakauskienė – UAB „Lazdijų šiluma“ sekretorė-sandėlininkė
17.    Erlandas Kidolius – UAB „Litesko“ filialas „Palangos šiluma“  katilinių, šilumos tinklų ir remonto grupės viršininkas
18.    Artūras Krūtinis – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ kompiuterių specialistas
19.    Andriejus Golubevas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ šilumos tinklų įrengimų remonto šaltkalvis
20.    Stasys Klemanskis – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Gamybinės –techninės tarnybos vadovas
21.    Milda Poškytė – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ projektų vadybininkė-ekologė
22.    Artūras Kontenis – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ traktorininkas-ekskavatorininkas
23.    Ignas Klasauskas – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ Vyriausiojo energetiko pavaduotojas
24.    Gitautas Kulionis– UAB „Molėtų šiluma“ šaltkalvis-vairuotojas
25.    Valentas Akinis – UAB „Molėtų šiluma“ vidutinio našumo vandens šildymo katilų operatorius
26.    Audronė Pipirienė - UAB „Molėtų šiluma“ laborantė
27.    Gintaras Rožėnas – AB „Panevėžio energija“ Dispečerinės tarnybos šilumos įrenginių priežiūros operatorius
28.    Rimtautas Macijauskas – AB „Panevėžio energija“ Zarasų ŠTR šaltkalvis
29.    Juozas Panumis – UAB „Plungės šilumos tinklai“ šaltkalvis-vairuotojas
30.    Paulius Ščupokas - UAB „Plungės šilumos tinklai“ katilinių techninės grupės viršininkas
31.    Vitalijus Digrevičius – UAB „Radviliškio šiluma“ eksploatacijos inžinierius
32.    Regina Meškauskienė – UAB „Radviliškio šiluma“ valytoja
33.    Almantas Taučius – UAB „Radviliškio šiluma“ Katilinės operatorius- šaltkalvis
34.    Alfonsas Vaičiulis – UAB „Radviliškio šiluma“  traktorininkas – ekskavatorininkas
35.    Asta Valiukonė – AB „Šiaulių energija“ Realizavimo skyriaus buhalterė;
36.    Saulius Zuokas  - AB „Šiaulių energija“ vairuotojas
37.    Vida Joniškė – AB „Šiaulių energija“  Informatikos skyriaus eksploatacijos inžinierė
38.    Petras Kinderis – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ elektrikas – šaltkalvis
39.    Algirdas Antanavičius – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ šaltkalvis- traktorininkas
40.    Vaclovas Dajoras – UAB „Šilalės šilumos tinklai“ suvirintojas-traktorininkas
41.    Pranas Krėpšta – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ šaltkalvis, aptarnaujantis šilumos tinklus
42.    Gražina Mikalauskienė - -UAB „Šilutės šilumos tinklai“ specialistė pirkimams
43.    Jurijus Kovyrcovas – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ tekintojas
44.    Zigmas Toleikis – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ šilumos apskaitos prietaisų kontrolierius
45.    Vidas Gotautas – UAB „Šilutės šilumos tinklai“ suvirintojas elektra ir dujomis
46.    Svetlana Tubutienė - UAB „Šilutės šilumos tinklai“ laborantė
47.    Audrius Arcišauskas – UAB Tauragės šilumos tinklai Šilumos gamybos tarnybos vadovas.
48.    Kazimieras Montvilas – UAB Tauragės šilumos tinklai Katilų eksploatavimo grupės katilų mašinistas
49.    Rimas Garbačiauskas – UAB Tauragės šilumos tinklai Mobilios aptarnavimo grupės katilų mašinistas
50.    Daivaras Bagdonas – UAB Tauragės šilumos tinklai Remonto grupės šaltkalvis
51.    Alfonsas Danusas – UAB Tauragės šilumos tinklai Remonto grupės šaltkalvis- suvirintojas
52.    Valerijus Kabatkinas – UAB Tauragės šilumos tinklai Katilų eksploatavimo grupės šaltkalvis
53.    Rolandas Grevys – UAB Tauragės šilumos tinklai Informacinių technologijų specialistas
54.    Sigitas Bartašius – UAB „Utenos šilumos tinklai“ Šilumos tinklų remonto šaltkalvis
55.    Evaldas Stuglys – UAB „Utenos šilumos tinklai“ Katilinių tarnybos pamainos meistras-dispečeris
56.    Nina Sauk – UAB „Varėnos šiluma“ laborantė-pagalbinė darbininkė
57.    Danutė Zaripovienė – KAEFER  UAB Vilniaus gamybinės aikštelės technikė

Lietuvos energijos gamintojų asociacijos Padėkos raštas


1.    Arvydas Linkevičius –AB „Panevėžio energija“  Panevėžio rajoninės katilinės pamainos viršininkas
2.    Rimvydas Kazlauskas – AB „Šiaulių energija“ Elektrotechnikos tarnybos viršininko pavaduotojas
3.    Vidmantas Milašauskas – AB „Šiaulių energija“  Automatizuotų katilinių tarnybos viršininkas
4.    Adomas Ūselis – UAB „Litesko“ Inžinierius
5.    Robertas Janickas - UAB „Vilniaus energija“ Automatikos ir matavimų tarnybos vadovas
6.    Antanas Nevulis - UAB „Litesko“ fil „Druskininkų šiluma“ Druskininkų katilinės/ vyr. priežiūros technikas

 

Grįžti į renginių sąrašą