Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Konferencijoje aptartos energinio efektyvumo didinimo patirtis ir perspektyvos

2018-12-05

Lapkričio 28 d. Ignalinos rajono savivaldybėje vyko konferencija "Kompleksinis požiūris – būtina sąlyga energinio efektyvumo didinimui". Konferencijoje aptarti Lietuvoje ir Ignalinoje atlikti šios srities darbai, dalintasi gerąja Danijos ir Suomijos patirtimi, naujausiais technologiniais pasiekimais, kalbėta apie kvartalinę renovaciją, gyvenimo kokybę ir darną.

Konferencijoje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, Danijos Karalystės ambasadorius J.E. Eddie Frederiksenas, Aplinkos ministerijos Būsto skyriaus vedėjas Ramūnas Šveikauskas. Danijos ambasadorius džiaugėsi būdamas Ignalinoje, kur renovuoti praktiškai visi viešieji pastatai ir daugiabučiai namai, ir sveikino savivaldybę su šiais pasiekimais bei kalbėjo apie priemones, kurias čia ir kitose savivaldybėse būtina planuoti ir įdiegti siekiant dar labiau didinti energinį efektyvumą.

Laikraštyje "Nauja Vaga" publikuojamas straipsnis "Konferencijoje aptartos energinio efektyvumo didinimo patirtis ir perspektyvos.

 

Grįžti į naujienų sąrašą