Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

AB "Vilniaus šilumos tinklai" pranešimas "VEIKLOS JUBILIEJŲ ĮAMŽINOME PASODINDAMI 60 MEDELIŲ"

2018-11-20

Minėdama 60 metų veiklos jubiliejų sostinės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) nusprendė šią sukaktį įamžinti pasodindama simbolinį skaičių medelių. Savanorių prospekte, Tūkstantmečio žiedo žaliojoje zonoje, įmonės darbuotojai kartu su vadovais ką tik pasodino 10 beržų, 20 klevų, 20 liepų ir 10 šermukšnių sodinukų.

Simbolinis medžių skaičius - ne vienintelė priemonė, skirta paminėti solidžią įmonės veiklos sukaktį. Šį rudenį bendrovės kvietimu apie 500 moksleivių iš dešimties Vilniaus miesto ir rajono mokymo įstaigų apsilankė VŠT antrojoje elektrinėje bei Energetikos ir technikos muziejuje, buvusioje pirmojoje Vilniaus elektrinėje, kuri susijusi su VŠT veiklos ištakomis.

 
Pasak VŠT generalinio direktoriaus Manto Buroko, pasitikdamas garbingą jubiliejų, bendrovės kolektyvas nusprendė kurti naujas jo šventimo tradicijas. „Nelaukdami sveikinimų ar dovanų patys jas dovanojame mūsų miestui. Tikime, kad medelių sodinimas, ekskursijos į mūsų antrąją elektrinę ar muziejų suteiks ilgalaikę vertę ir prasmę mums patiems ir jaunajai kartai", - sako M. Burokas.

AB "Vilniaus šilumos tinklai" pranešimas  "VEIKLOS JUBILIEJŲ ĮAMŽINOME PASODINDAMI 60 MEDELIŲ"

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą