Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

Vyko hidraulinių skaičiavimų ir GIS praktiniai mokymai

2018-05-25

Šių metų gegužės 10 ir 17 dienomis Kauno mokslų ir technologijų parke vyko "Hidraulinių skaičiavimų ir integravimo su GIS sistema praktiniai mokymai inžinieriams". Mokymus organizavo UAB Energy Advice. Renginyje dalyvavo ir LŠTA narių UAB „Tauragės šilumos tinklų“ bei UAB "Kaišiadorių šiluma" atstovai.

Mokymų metu dalyviai modeliavo hidraulinį tinką, ieškojo galimybių optimizuoti šilumos tinklo darbo režimus. Mokėsi suprasti GIS architektūrą, schemų sudarymo principus, kurie reikalingi hidrauliniams skaičiavimams atlikti.

UAB „Tauragės šilumos tinklai" darbuotojas, teigia, kad mokymų tema aktuali ir turinys atitiko lūkesčius: „Apsprendėme ir apibūdinome konkrečius rūpimus klausimus, komanda profesionali, kuri geba atsakyti į nepasiruoštus klausimus ir diskutuoti dėl šilumos tinklų problematikos."

UAB "Kaišiadorių šiluma" atstovė mano, kad su programa EA-PSM Hydraulic galima greičiau ir efektyviau atlikti šilumos tinklų modeliavimą ir planavimą: „Praplėčiau savo žinias modeliavimo srityje, įgijau daugiau patirties analizuojant šiluminius procesus."

Daugiau informacijos apie vykusius mokymus ČIA.

Grįžti į naujienų sąrašą