Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

KAS RŪPI NEPRIKLAUSOMIEMS ŠILUMOS GAMINTOJAMS?

2016-12-27

2016 m. gruodžio 27 d. portalas „15min.lt“ paskelbė straipsnį „Mažieji šilumos gamintojai: gyventojai permoka, nes tarpininkams rūpi tik pelnas“, kuriame teigiama, kad „šilumos tiekėjai už tarpininkavimą susižeria milijonus“ ir kad „esama tvarka leidžia savivaldybės įmonėms, aukcione nupirkus šilumą už labai mažą kainą, pridėti neribojamus antkainius“ ir kiti šilumos tiekėjų darbą menkinantys teiginiai.

Akivaizdu, kad informacija straipsnyje pateikta tendencingai ir netgi melagingai, arba remiantis ne itin šilumos ūkį išmanančio žmogaus pateikta informacija. Nepaisant to, kad pateikti AB „Kauno energija“ atsakymai į žurnalisto pateiktus klausimus, straipsnyje (jau pradedant pavadinimu) šilumos tiekėjai vaizduojami kaip beširdžiai tarpininkai, kuriems „rūpi tik pelnas“ ir kurie tik pelnosi vartotojų ir vargšų nepriklausomų šilumos gamintojų sąskaita. Norime paklausti, ar išties taip yra?

Akivaizdu, kad medžiaga, kurią straipsniui pateikė nepriklausomi gamintojai (toliau – NŠG), yra vienpusiška, neišsami ir neobjektyvi. Dėl to norime pateikti keletą savo klausimų, į kuriuos atsakius, galbūt susidarys visiškai kitas vaizdas.

AB  AB "Kauno energija" informacija "KAS RŪPI NEPRIKLAUSOMIEMS ŠILUMOS GAMINTOJAMS?" (283.84 KB)

DAugiau informacijos: http://www.kaunoenergija.lt/naujienos/kas-rupi-nepriklausomiems-silumos-gamintojams/

 

Grįžti į naujienų sąrašą