Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

UAB "Vilniaus energija" komentaras „Vilniaus energija“ Konkurencijos tarybos sprendimą skirti baudą skųs teismui

2015-12-02

Bendrovė „Vilniaus energija“ teismui apskųs Konkurencijos tarybos sprendimą skirti baudą. 19 mln. eurų bauda šiandien skirta dėl esą konkurenciją ribojusios įmonės sutarties dėl biokuro tiekimo su bendrove „Bionovus“.

„Kategoriškai nesutinkame su jokio pagrindo neturinčiu Konkurencijos tarybos sprendimu ir kreipsimės į teismą", - sakė „Vilniaus energijos" prezidentas Linas Samuolis.

Visos sąlygos 2010 metais „Vilniaus energijos" organizuotame biokuro įsigijimo konkurse buvo viešai paskelbtos Viešųjų pirkimų tarnybos sistemoje ir vienodos visiems potencialiems dalyviams.

Pilnas UAB "Vilniaus energija" komentaras „Vilniaus energija“ Konkurencijos tarybos sprendimą skirti baudą skųs teismui.

Ypatingai absurdiškai atrodo kartu su pranešimu spaudai Konkurencijos tarybos patalpintas elektroninis susirašinėjimas, neva turintis pridėti pikantiškumo šiai situacijai.

Tai - 2007 metų kitos įmonės vidinis susirašinėjimas, jau anksčiau paviešintas žiniasklaidoje. Ką šis susirašinėjimas turi bendro su 2010-ųjų konkursu ir 2011 metų sutartimi, dėl kurios Konkurencijos taryba nutarė skirti baudą? Tai dar kartą įrodo, kokie silpni yra tarybos „argumentai".

Daugiau informacijos:
Nerijus Mikalajūnas,
„Vilniaus energijos" atstovas spaudai,
+ 370 685 20513,
nerijus.mikalajunas@vilniausenergija.lt
 

Grįžti į naujienų sąrašą