Nacionalinė šilumos energetikos technologijų platforma

Euroheat & Power

EFIEES

World Energy Council

UAB "Litesko" pranešimas spaudai - „Litesko“ nesutinka su Kainų komisijos įvertinimu

2015-09-14

Bendrovė „Litesko“ nesutinka su Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) įvertinimu dėl esą neįvykdyto įpareigojimo 2014 metais ne mažiau 10 procentų suvartojamo biokuro pirkti biržoje.

„Komisijos įvertinimas prieštarauja Energijos išteklių rinkos įstatymui, kuriame 10 procentų biokuro įsigijimo biržoje prievolė yra aiškiai nustatyta šilumos tiekėjui. Šilumos tiekėjas „Litesko" pernai įsigijo 12,8 procento viso bendrovės suvartoto biokuro", - sakė „Litesko" generalinis direktorius Linas Samuolis.

Anot jo, jau pasibaigus 2014 m., tik šiais metais VKEKK išsakė su įstatymu prasilenkiančią nuomonę, esą 10 procentų biržoje privalo įsigyti ne šilumos tiekėjas, o kiekviena atskira katilinė ar veiklos teritorija pagal diferencijuotas šilumos kainas. Šilumos tiekimo licenciją turinti įmonė „Litesko" veikia devyniuose skirtinguose Lietuvos miestuose.

„VKEKK poziciją, neatitinkančią įstatymo, jau esame apskundę teismui. Skundą papildysime ir šiandien paskelbtu komisijos įvertinimu", - teigė L. Samuolis.

UAB "Litesko" pranešimas spaudai - „Litesko“ nesutinka su Kainų komisijos įvertinimu

Daugiau informacijos:
Nerijus Mikalajūnas,
„Litesko" atstovas spaudai,
+ 370 685 20513,
nerijus.mikalajunas@vilniausenergija.lt

Grįžti į naujienų sąrašą